Stainless steel corrugated bathroom handrail 100 cm
- Laos olemas
- 61.00€
- Maksudeta: 49.19€
- Tootja: SU2
- Mudel: 4250629305734
- Tootekood: 17100
- Saadavus: 4 tk
- ID: 397495
Kiire tarne
| Peamine | |
| Barrel diameter | 3.2 cm |
| Easy to use | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Length | 1000 mm |
| Materjal | Stainless steel |
| Maximum load weight | 130 kg |
| Mounting | Wall |
| Non-slip grip | Yes |
| Quantity inner carton | 1 pc(s) |
| toote värv | Silver |
