TABLET GALAXY TAB A11 8.7"/128GB WIFI SIL SM-X130 SAMSUNG
- Laos olemas
- 191.65€
- Maksudeta: 154.56€
Kuumakse alates: 8.37 EUR
- Tootja: SAMSUNG
- Mudel: 8806097781875
- Tootekood: SM-X130NZSEEUE
- Saadavus: 23 tk
- ID: 386498
Kiire tarne
Slate , Silver , 8.7 " , 1340 x 800 pixels , TFT , 2 GHz , Memory 8 GB , Storage 128 GB , Card reader integrated Yes , Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) , Platform Android , Min required charging power 10 W , USB Type-C charging port Yes , Weight 335 g
| Peamine | |
| AC adapter included | No |
| Aku mahutavus | 5100 mAh |
| Audio system | Dolby Atmos |
| autofookus | Yes |
| Battery endurance in cycles | 1200 |
| Battery endurance per cycle | 6203 min |
| Battery included | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Card reader integrated | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2417657/fiches?language=EN |
| Display number of colours | 16 million colours |
| eemaldatav aku | No |
| ekraani eraldusvõime | 1340 x 800 pixels |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| EPREL Registration Number | 2417657 |
| EPREL Version Number | 2 |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 5 MP |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| HD tüüp | WXGA+ |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Kaablid kaasas | USB Type-C |
| kaal | 335 g |
| Kategooria kood | TPC |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Kirjeldus | |
| kõlari võimsus | 1 W |
| Kõrgus | 211 mm |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5mm / Bluetooth |
| Kuva diagonaal | 8.7 " |
| Lähiväljaside (NFC) | No |
| Laius | 124.7 mm |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
| paneeli tüüp | TFT |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| protsessori sagedus | 2 GHz |
| protsessori tuumad | 8 |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | C |
| seadme tüüp | Mobile tablet |
| SIM card ejector pin | Yes |
| sisemälu | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sügavus | 8 mm |
| Summary | Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi. Display diagonal: 22.1 cm (8.7"), Display resolution: 1340 x 800 pixels. Internal storage capacity: 128 GB. Processor frequency: 2 GHz. Internal memory: 8 GB. Rear camera resolution (numeric): 8 MP, Rear camera type: Single camera, Front camera resolution (numeric): 5 MP, Front camera. Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Card reader integrated. Weight: 335 g. Product colour: Silver |
| tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera tüüp | Single camera |
| toote värv | Silver |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.225 |
| ümbritseva valguse andur | Yes |
| Unit Calculated Volume | 0.0009112 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.46 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 15 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| User memory | 108.5 GB |
| videosalvestus | Yes |
| vormitegur | Slate |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Wi-Fi standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
