TABLET MEGA2 12" 6/256GB/GREY ENG GIFT SET BLACKVIEW
- Laos olemas
- 179.86€
- Maksudeta: 145.05€
Kuumakse alates: 7.86 EUR
- Tootja: BLACKVIEW
- Mudel: 6931548326342
- Tootekood: MEGA2 ENGLISHGIFTSET 6/256GB GREY
- Saadavus: 29 tk
- ID: 398055
Kiire tarne
MEGA 2 GIFT SET , Slate , Grey , 12 " , 1200 x 1200 pixels , IPS , Processor Allwinner , A733 , Memory 6 GB , Storage 256 GB , Card reader integrated Yes , Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) , Platform Android , Weight 615 g
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 9000 mAh |
| autofookus | Yes |
| Battery endurance per cycle | 6527 min |
| Battery included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| ekraani eraldusvõime | 1200 x 1200 pixels |
| Energy efficiency class | D |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 8 MP |
| HD tüüp | Full HD |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| kaal | 615 g |
| Kategooria kood | TPC |
| kiire laadimine | Yes |
| Kirjeldus | |
| Kõrgus | 177.2 mm |
| Kuva diagonaal | 12 " |
| Laius | 281.7 mm |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| mudeli nimi | MEGA 2 GIFT SET |
| Müüja koduleht | www.blackview.hk/products/item/mega2 |
| näotuvastus | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Android 15 |
| paneeli tüüp | IPS |
| Panorama | Yes |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| protsessori mudel | A733 |
| Protsessori perekond | Allwinner |
| protsessori tootja | Allwinner Technology |
| protsessori tuumad | 8 |
| remonditavuse indeks | 3.39 |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | B |
| seadme tüüp | Mobile tablet |
| sisemälu | 6 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5-SDRAM |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sügavus | 8 mm |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 16 MP |
| Tagakaamera tüüp | Single camera |
| toote värv | Grey |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.235 |
| Üksuse kasti laius | 0.06 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.32 |
| Unit Calculated Volume | 0.005631 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.82 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| User interface (UI) | Doke OS 4.1 |
| videosalvestus | Yes |
| vormitegur | Slate |
| Wi-Fi standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
