TABLET RUGKING PAD 2 PRO 10''/8/128GB GREY ULEFONE
- Laos olemas
- 184.97€
- Maksudeta: 149.17€
Kuumakse alates: 8.08 EUR
- Tootja: ULEFONE
- Mudel: 6975326661805
- Tootekood: RUGKING PAD 2 PRO GREY 8/128
- Saadavus: 7 tk
- ID: 398067
Kiire tarne
| Peamine | |
| 2G standards | GSM |
| 3G standardid | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| AC adapter included | Yes |
| Aku mahutavus | 10200 mAh |
| andmekandjad | UFS |
| Audio formats supported | AAC/AMR/FLAC/M4A/Mid/MKA/MP2/MP3/OGG |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Card reader integrated | Yes |
| Certification | MIL-STD-810H |
| CnCode | 84713000 |
| Continuous audio playback time | 70 h |
| Document formats supported | HTML/TXT |
| Dokkimispistiku tüüp | Pogo Pin |
| ekraani eraldusvõime | 800 x 1280 pixels |
| ekraani heledus | 600 cd/m² |
| Ekraani klaasi tüüp | Gorilla Glass |
| elektrooniline kompass | Yes |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 8 MP |
| Face detection | Yes |
| Front camera aperture number | 2 |
| Front camera field of view (FOV) angle | 78 ° |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| güroskoop | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Image formats supported | BMP/GIF/JPEG/PNG |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69K |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-C |
| kaal | 706 g |
| Kahe SIM-kaardi tugi | Yes |
| Kategooria kood | TPC |
| Kere SAR (EL) | 1.35 W/kg |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Kirjeldus | IP68 & IP69K MIL-STD-810H Shield |
| Kõrgus | 246 mm |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Kuva diagonaal | 10.1 " |
| lähedussensor | Yes |
| Lähiväljaside (NFC) | Yes |
| Laius | 163.5 mm |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 4G |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Yes |
| mudeli nimi | RugKing Pad 2 Pro |
| Müüja koduleht | https://www.ulefone.com/products/rugking-pad-2-pro |
| näotuvastus | Yes |
| Night mode | Yes |
| Oleophobic coating | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Android 16 |
| Panorama | Yes |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Position location | Yes |
| Processor boost frequency | 1.8 GHz |
| Protection features | Drop resistant/Dustproof/Pressure resistant/Scratch resistant/Splash proof/Temperature proof/Water resistant |
| protsessori mudel | UMS9230E |
| Protsessori perekond | Unisoc T |
| protsessori tootja | Unisoc |
| protsessori tuumad | 8 |
| Puuteekraani tüüp | Capacitive |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 80.1 ° |
| Rear camera lens elements | 6-element lens |
| Rugged design | Yes |
| seadme tüüp | Mobile tablet |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Slow motion mode | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Standby time | 692 h |
| Sügavus | 12.65 mm |
| Summary | Ulefone RugKing Pad 2 Pro. Display diagonal: 25.6 cm (10.1"), Display resolution: 800 x 1280 pixels. Internal storage capacity: 128 GB. Processor family: Unisoc T, Processor model: UMS9230E. Internal memory: 8 GB. Rear camera resolution (numeric): 48 MP, Rear camera type: Single camera, Front camera resolution (numeric): 8 MP, Front camera. Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Card reader integrated. Weight: 706 g. Operating system installed: Android 16. Product colour: Black, Grey |
| tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 48 MP |
| Tagakaamera tüüp | Single camera |
| Time lapse mode | Yes |
| Toetatud kõrge dünaamiline ulatus (HDR). | Yes |
| toote värv | Black,Grey |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.19 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.27 |
| ümbritseva valguse andur | Yes |
| Unit Calculated Volume | 0.004399 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.3 kg |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 18 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 6 W |
| Video compression formats | 3GP/MKV/MOV/MP4 |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p/480p/720p |
| vormitegur | Slate |
| Wi-Fi standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
