TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO SKY BLUE BLACKVIEW
- Laos olemas
- 110.89€
- Maksudeta: 89.43€
- Tootja: BLACKVIEW
- Mudel: 6931548321569
- Tootekood: TAB60PRO BLUE
- Saadavus: 30 tk
- ID: 386537
Kiire tarne
| Peamine | |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Aku mahutavus | 7700 mAh |
| andmekandjad | uMCP |
| Battery endurance in cycles | 800 |
| Battery endurance per cycle | 8550 min |
| Battery included | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Browsing time (Wi-Fi) | 7 h |
| Card reader integrated | Yes |
| CnCode | 84713000 |
| Colour name | Sunny Sky Blue |
| Continuous audio playback time | 36 h |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2394265/fiches?language=EN |
| ekraani eraldusvõime | 1280 x 800 pixels |
| ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Energy efficiency class | D |
| Energy efficiency scale | A to G |
| EPREL Registration Number | 2394265 |
| EPREL Version Number | 2 |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 5 MP |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| graafikakaart | Mali G57 |
| Graafikakaartide perekond | ARM |
| häälkõne | Yes |
| HD tüüp | HD+ |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| kaal | 543 g |
| Kahe SIM-kaardi tugi | Yes |
| Kategooria kood | TPC |
| Kirjeldus | Slim, Stylish, Stunning |
| Kõrgus | 161.5 mm |
| Kuva diagonaal | 10.1 " |
| Laius | 242.7 mm |
| Maximum memory card size | 2000 GB |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 4G |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Yes |
| Mudel | Tab 60 Pro |
| mudeli nimi | Tab 60 Pro |
| Müüja koduleht | https://www.blackview.hk/products/item/tab60pro |
| näotuvastus | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Android 15 |
| paneeli tüüp | IPS |
| Pidev video taasesitusaeg | 6.5 h |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| protsessori mudel | T606 |
| Protsessori perekond | Unisoc T |
| protsessori tootja | Unisoc |
| protsessori tuumad | 8 |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | D |
| seadme tüüp | Mobile tablet |
| SIM-kaardi tüüp | NanoSIM |
| sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Standby time | 432 h |
| Sügavus | 8.5 mm |
| Summary | Blackview Tab 60 Pro. Display diagonal: 25.6 cm (10.1"), Display resolution: 1280 x 800 pixels. Internal storage capacity: 128 GB. Processor family: Unisoc T, Processor model: T606. Internal memory: 8 GB. Rear camera resolution (numeric): 8 MP, Rear camera type: Single camera, Front camera resolution (numeric): 5 MP, Front camera. Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Card reader integrated. Weight: 543 g. Operating system installed: Android 15. Product colour: Blue |
| tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera tüüp | Single camera |
| toote värv | Blue |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Unit Calculated Volume | 0.0038048 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.283 kg |
| Units per Shipping Box | 1 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| User interface (UI) | DokeOS 4.2 |
| Video call | Yes |
| Virtual RAM (max) | 16 GB |
| vormitegur | Slate |
| Wi-Fi standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
