TV Set|SONY|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|KD65X85LAEP
  • Laos olemas
  • Tootja: Sony
  • Mudel: 4548736150980
  • Tootekood: KD65X85LAEP
  • Saadavus: 5 tk
  • ID: 338254
Kiire tarne
65" , 4K/Smart , 164cm , Form factor 16:9 , Resolution 3840x2160 , 4xHDMI , 1xAudio-Out , 1xHeadphones jack , 1xRJ45 , 1xRF-In , Refresh rate 100 Hz , Speakers , Speaker Output 10W + 10W , Wireless LAN , Bluetooth , TV OS Google TV , 300 mm x 300 mm , Energy efficiency class F
Peamine
300 mm x 300 mm Yes
Audio-Out 1
Bluetooth Yes
Data Sheet (Link) https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1392906/fiches?language=EN
ekraani suurus 65"
Energy consumption, standard 101 kWh/1000h
Energy efficiency class F
EPREL Registration Number 1.39291e+006
EPREL Version Number 1
HDMI 4
Headphones jack 1
Kategooria kood TVP
kõlarid Yes
Kõrgus 907 mm
Laius 1447 mm
Max resolution 3840x2160
Müüja koduleht www.sony.com/en-cd/bravia/products/x85l-series
Refresh rate 100 Hz
RF-In 1
RJ45 1
Saatekarbi kaal 32 kg
Saatekarbi kõrgus 96 cm
Saatekasti laius 18.5 cm
Saatekasti sügavus 157.5 cm
Screen form factor 16:9
Speaker Output Power 10W + 10W
Standby consumption 0.5 Watts
Sügavus 336 mm