TV Set|SONY|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|KD65X85LAEP
  • In Stock
  • Brand: Sony
  • Model: 4548736150980
  • Product Code: KD65X85LAEP
  • Availability: 5 pcs
  • ID: 338254
Fast delivery
65" , 4K/Smart , 164cm , Form factor 16:9 , Resolution 3840x2160 , 4xHDMI , 1xAudio-Out , 1xHeadphones jack , 1xRJ45 , 1xRF-In , Refresh rate 100 Hz , Speakers , Speaker Output 10W + 10W , Wireless LAN , Bluetooth , TV OS Google TV , 300 mm x 300 mm , Energy efficiency class F
Main
300 mm x 300 mm Yes
Audio-Out 1
Bluetooth Yes
Category Code TVP
Data Sheet (Link) https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1392906/fiches?language=EN
Depth 336 mm
Energy consumption, standard 101 kWh/1000h
Energy efficiency class F
EPREL Registration Number 1.39291e+006
EPREL Version Number 1
HDMI 4
Headphones jack 1
Height 907 mm
Max resolution 3840x2160
Refresh rate 100 Hz
RF-In 1
RJ45 1
Screen form factor 16:9
screen size 65"
Shipping Box Depth 157.5 cm
Shipping Box Height 96 cm
Shipping Box Weight 32 kg
Shipping Box Width 18.5 cm
Speaker Output Power 10W + 10W
speakers Yes
Standby consumption 0.5 Watts
TV features 4K/Smart
TV Operating System Google TV
TV screen metric size 164cm
Unit Box Height 0.96
Unit Box Length 1.575
Unit Box Width 0.185
Unit Brutto Volume 0.26/0.2797 cubm
Unit Gross Weight 32 kg
Unit Net Weight 24.7 kg
Vendor Homepage www.sony.com/en-cd/bravia/products/x85l-series
Width 1447 mm